Zapraszamy na Harc-Bita 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów z Hufca Krosno na IV edycję festiwalu "HARC-BIT"!

W tegorocznej edycji oczywiście nie zabraknie różnorodnych i ciekawych zajęć. Jednak to co najważniejsze pozostaje bez zmian czyli PRZESŁUCHANIA DRUŻYN i SOLISTÓW. Tym razem drużyny przedstawią piosenkę harcerską oraz PIOSENKĘ Z BAJKI !!! Właśnie tym akcentem chcemy nawiązać do świata bajek, opowieści i legend!

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 12.10.2019  pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin festiwalu i oraz kartę zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Jeśli nie jesteś z hufca Krosno lub w ogóle nie jesteś harcerzem, a chcesz przyjść posłuchać lub wesprzeć naszych harcerzy, to Ciebie również zapraszamy! Wszyscy goście mile widziani PO ÓWCZESNYM ZGŁOSZENIU CHĘCI PRZYBYCIA ORGANIZATOROM.

Nie może Was zabraknąć, do zobaczenia do usłyszenia!